Ulaş Karasu CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi

Ulaş Karasu CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Sivas Milletvekili Ulaş Karasu CHP Parti Meclisi üyeliğine seçildi.

featured

Ulaş Karasu CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi

Hakan BAKAR/SİVAS-BHA

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları ifade etti. “İnandık, çalıştık ve başardık! 38. Olağan Kurultayımızda, kurultay delegelerimizin kıymetli oyuyla yeniden Parti Meclisi üyeliğine seçildim. Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı Sivas’ı temsil etmeye var gücümle çalışmaya yeni dönemde de devam edeceğim. Cumhuriyetimizin ve partimizin ikinci yüzyılı, değişimin lideri Genel Başkanımız Özgür Özel’in önderliğinde iktidarımızın yüzyılı olacaktır. Kurultayımızın kaybedeni yoktur. Bu, bir bayrak yarışıdır ve partimizin odağı olan örgütümüz ve gençlerimizin ağırlığını oluşturduğu yeni Parti Meclisimiz, geçmişten gelen gücüyle aldığı bayrağımızı daima ileri taşımak için yola çıkmıştır. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e ve delegelerimize destekleri için teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.
Önceki Genel Başkanlığımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na partimize verdiği tüm katkılar için teşekkür ediyorum. Kurultayımızın başarıyla geçmesinde görev alan, emek veren tüm görevlilere, gençlik örgütümüze, partimizin her kademesindeki üyelerimize teşekkür ediyorum.
İktidarımız için biz hazırız! Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” şeklinde paylaşım yaparak açıklama yaptı.

Ulaş Karasu CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.