Türk Kızılayı Malatya Şubesi Doğanyol İlçe Öğrencilerini Unutmadı

Türk Kızılayı Malatya Şubesi Doğanyol İlçe Öğrencilerini Unutmadı
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Türk Kızılayı Malatya İl Başkanlığı Doğanyol İlçesindeki Minik Öğrencileri unutmadı. Eğitime destek kapsamında İlkokul çocuklarına Okul Çantası ve Kırtasiye takdiminde bulundu.

Kayhan İNCEOĞLU – BHA / Malatya

Pandemi ve akabinde 6 Şubat’ta yaşanan depremlerde halkın tüm ihtiyaçlarının temin edilmesinde ve yardıma koşmasıyla takdirleri üzerine çeken Türk Kızılayı Malatya İl Başkanı Osman Korkut okula giden Minik öğrencileri de unutmadı.

Türk Kızılayı Malatya İl Başkanı Osman Korkut beraberinde Doğanyol Kaymakamı Ahmet Turan Gel ile birlikte Türk Kızılayı Malatya İl Başkanlığı tarafından organize edilen faaliyetler kapsamında Doğanyol İlkokulunda Öğrencilere Kırtasiye ve Okul Çantası takdiminde bulundular.

Başkan Osman Korkut açıklamasında” Malatya Kızılay İl Başkanlığı tarafından organize edilen faaliyetlerimiz kapsamında; Doğanyol İlçesinde Kaymakam sayın Ahmet  Turan Gel ile beraber Doğanyol İlkokulunda çocuklarımıza okul çantası ve kırtasiye takdiminde bulunduk” dedi.

Kırtasiye ve Okul Çantalarını alan Doğanyol İlkokulu öğrencilerinin ise mutlulukları gözlerinden okunurken sevinçlerini ise teşekkür ederek belirttiler.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.