TİMBİR ile Yeni Çağ Medya Grubu arasında anlaşma protokolü izmalandı

TİMBİR ile Yeni Çağ Medya Grubu arasında anlaşma protokolü izmalandı
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Türk İnternet Medya Birliği, Birlik Haber Ajansı ve Yeni Çağ Medya Grubu arasında Anlaşma Protokolü imzalandı.

featured

BHA

Yeni Çağ Medya Grubu ofisinde yapılan törende anlaşma protokolünü Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Başkanı Süleyman Basa ve Medya Grubu Başkanı Agil Alesger imzaladı.

İmza töreninde Azerbaycan`la Türkiye arasındaki ilişkilerin ve tüm alanlarda iki taraflı iş birliği imkanlarının gelişmesini, 44 günlük Vatan Savaşı`nda Azerbaycan`ın elde ettiği Zaferle iki kardeş ülkenin iş birliği ile ilgili yeni imkanların oluşmasını, mevcut durumda Azerbaycan`la Türkiye`nin ortak çıkarlarının korunmasında yeni arayışların artmasını göz önünde bulundurarak iki kardeş ülkenin medya ve STK alanlarının, yerli, bölgesel ve global ölçüde aktifliğini artırmasının önemi vurgulandı.

TİMBİR Başkanı Süleyman Basa Azerbaycan ve Türkiye medya ve kamu kuruluşlarının yeni gerçekliğe dayanan iş birliği modeline geçişinin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Azerbaycan ve Türk medyası arasındaki işbirliğinin derinleştirilmesinin ortak amaca önemli katkılar sağlayacağını belirten Agil Alesger, iki kardeş ülke kamuoyunun devlet çıkarlarının gereklerine uygun olarak şekillenmesinde ortak çabaların güçlendirilmesinin önemine inandığını bildirdi.

İmza töreninden sonra iş birliği ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu, gerçekleştirilmesi planlanan projeler müzakere edildi.

TİMBİR ile Yeni Çağ Medya Grubu arasında anlaşma protokolü izmalandı

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.