Serik’te Cumhuriyet koşusu düzenlendi

Serik’te Cumhuriyet koşusu düzenlendi
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Serik Kaymakamlığı’ nın Cumhuriyet’ in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında; Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 100. Yıl Cumhuriyet Koşusu düzenlendi.

Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen 100. Yıl Koşusu ile ilgili şu bilgileri verdi: ” Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebetiyle lise ve dengi okullar arasında 100. Yıl Cumhuriyet Koşusu düzenledik. Kızlar 1500 m. ve erkekler 2000 m. olmak üzere düzenlediğimiz koşu sonucunda: Kızlarda; 1.Fatma Kılınç Yunus Emre Anadolu Lisesi 2. Elif Yılmaz Yunus Emre Anadolu Lisesi 3. Pelin Etki Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkeklerde; 1.Ömer Aykaç Yunus Emre Anadolu Lisesi 2.Soykan Berke Kındır Halk Eğitim Merkezi (Açık Öğretim Lisesi ) 3. Hasan Küçükkaya Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi oldular. 1.olanlara Akıllı Saat 2.olanlara dijital saat 3.olanlara kol saati ödülü verildi. Ödüller için Serik Belediyesi ‘ ne teşekkür ederiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun. ” dedi.
Dereceye girenlere ödüllerini Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleri verdiler.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.