Serik Kaymakamı Cemal Şahin görevine başladı

Serik Kaymakamı Cemal Şahin görevine başladı
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Serik Kaymakamı Cemal Şahin görevine başladı

Aydın Efeler Kaymakamı iken, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Serik kaymakamlığına atanan Cemal Şahin, 1 Eylül tarihi itibarı ile görevine başladı.

Kaymakam Şahin, gazetecilere yaptığı açıklamada 1 Eylül tarihi itibarı ile Serik’teki görevine başladığını söyledi.

Daha önce görev yaptığı Aydın ili Efeler ilçesinde bölgenin potansiyeline uygun olarak hizmetlerini gerçekleştirdiklerini belirten Şahin, “Serik ilçesi sektör olarak Turizmin öne çıktığı, ciddi bir tarımsal üretim ve Balıkçılıkla ilgili faaliyetlerin olduğu önemli bir ilçe. Efeler ilçesinde olduğu gibi bundan sonrada aynı anlayış ve kararlılıkla elimizdeki fırsatları Serik’lilerle birlikte ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak bir bölgede kullanmaya gayret sarf edeceğiz. Turizm, tarım, süs bitkiciliği, Balıkçılık gibi ihtiyaç neyi gerektiriyorsa o alanda hep beraber Kamu görevlileri, Yerel yönetim, STK lar, muhtarlar, siyasi partiler ve halkımız ile birlikte çalışmaya gayret göstereceğiz. Kamu imkanlarını vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmaya çalışacağız. Bu konuda tüm Serik’lilerin beraber çalışma konusunda bize yakınlık göstereceği hiçbir şüphem yok. Hep birlikte güzel çalışmalar yapacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’nun 1 Mart 2022 tarihinden emekli olmasının ardından Serik Kaymakamlığı görevi vekalet ile yürütülmekteydi.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.