MHP, muhtarları bir araya getirdi

MHP, muhtarları bir araya getirdi
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


MHP, muhtarları bir araya getirdi

Mehmet YAZICI / SAMSUN – BHA

İlkadım MHP İlçe Başkanlığı, muhtarlarla buluşarak yerel iş birliğini güçlendirdi. MHP Samsun İlkadım İlçe Başkanlığı, İlkadım muhtarlarıyla gerçekleştirdiği etkinlikle dayanışma ve birlik mesajları verdi. Beytepe Restaurant’ta düzenlenen toplantı, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni’nin de katılımıyla gerçekleşti.

İlçe Başkanı Yavuz Anuk, muhtarlarla bir araya gelmenin, daha sağlam bir iş birliği kurma ve karşılaşılan sorunlara çözüm odaklı yaklaşma çabalarının bir yansıması olduğunu belirtti. Anuk, “Muhtarlar toplantısında, İlkadım muhtarları ile daha güçlü bir dayanışma oluşturma amacımızı ortaya koyduk. Muhtarlarımız, toplumun nabzını tutan önemli aktörlerdir. Onların görüşleri ve deneyimleri, yerel yönetim olarak bizler için son derece değerlidir. Bu buluşmada, muhtarlarımızla bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladık. Sorunları anlamak ve çözümler üretmek adına önemli bir platform oluşturduk” dedi.

“Amaç, yerel düzeyde etkili iş birliği”

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aykut Çepni ise, “Bu anlamlı programı düzenleyen İlkadım İlçe Başkanımız Yavuz Anuk ve ilçe yöneticilerimize teşekkür ederiz. Muhtarlarımızla bir araya gelerek, yerel düzeyde daha etkili iş birlikleri kurmak amacıyla bu tür etkinliklerin devam etmesi önemlidir” dedi. Çepni, muhtarlarla yapılan toplantının, yerel yönetim ve muhtarlar arasındaki diyalogun güçlenmesine büyük katkı sağlayacağını vurgulayarak, birlikte daha güçlü bir geleceğe adım atmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.