Dünya, Türk enerji firmasını konuşuyor

Dünya, Türk enerji firmasını konuşuyor
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Dünya, Türk enerji firmasını konuşuyor

Şanlıurfa – BHA

Şirketin aynı zamanda CEO’su olan Hasan Kaytan, Enerji paradigmasının yeşile ve temize odaklanarak değiştiği bir çağda dönüşüme yol gösteren bir dünya markası olmaya çalıştıklarını vurguladı.

Kaytan, “Bu ülke bize çok şey verdi şimdi sıra bizde. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında yüzde 100 Türk sermayesi ve yerli üretimle dünyanın en büyük firmalarıyla rekabet edecek küresel yolculuğa çıktık. Gelişmelerden çok umutluyum. Karamsarlığa gerek yok.  Biz ülkemize güveniyor ve inanıyoruz. Daha parlak günlerin bizi beklediğine olan inancımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Şanlıurfalı yoksul bir ailenin çocuğu olarak küçük yaşta iş hayatına atılan Hasan Kaytan, 2020 yılında Türkiye’nin en başarılı 40 yaş altı CEO’ları arasında gösterilmişti. Türk girişimci ve iş insanı  Kaytan’ın liderlik ettiği Xkoren Electric’in yeni hedefi dünyanın farklı coğrafyalarında yeni pazarlar  olacak.

Yeşil enerji geçişinde çevre dostu elektrik kontrol ekipmanlarının küresel tedarikçisi olmayı hedefleyen şirket, son teknoloji fabrikasında ürettiği akıllı salt çözümlerini aralarında Avrupa, Orta Asya , Afrika ve Ortadoğu’nun da olduğu 14 ülkede ofis açmayı planlıyor.

 

 

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.