Çekmeköy’e güçlü aday; ASİAD Kurucu Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den aday adayı oldu

Çekmeköy’e güçlü aday; ASİAD Kurucu Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den aday adayı oldu
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


AK Parti’de belediye başkanlıkları için aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Çekmeköy Belediyesinde 3 dönem Meclis üyeliği yapan, Anadolu Birleştirici ve Sanayici İşadamları Derneği  ASİAD Kurucu Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den Çekmeköy Belediyesi Başkan Aday Adaylığı için AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı’na başvuruda bulundu.

Yalçınkaya’nın aday adaylığı başvurusu sırasında Çekmeköy’de faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşunun başkanları, mahalle muhtarları, dernek başkanlarından oluşan kalabalık bir grup da kendisine destek vermek için Çekmeköy AK Parti İlçe Başkanlığı binası önünde toplandı.

AK Parti Çekmeköy Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan Yalçınkaya, “Bugün bize eşlik eden STK’lar, muhtarlarımız, esnafımız ve vatandaşlarımızla birlikte ilçe başkanımıza Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatımızı takdim ettik. Çekmeköy‘de siyasetin içerisinde uzun yıllar bulundum. Çekmeköy‘ün bütün sokak ve mahallelerini bilen, belediyeciliğin bütün teknik yapılarını bilen bir kardeşiniz olarak Çekmeköy‘ün tüm kesimlerini kucaklamak adına aday adayı olarak buradayım. İnşallah Çekmeköy‘de yüzde 60 oranında bir oy alacağımızın sözünü verdik. Başkanımız bizi nezaket içerisinde ağırladı. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.