Bolu 100.Yıl’da Oğuzhan Koç’u ağırladı

Bolu 100.Yıl’da Oğuzhan Koç’u ağırladı
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Bolu 100.Yıl’da Oğuzhan Koç’u ağırladı

Bolu/Tevhide İrem ZORLU – BHA

Türkiye’nin her tarafında coşkuyla kutlanan 100.yılda Bolu Oğuzhan Koç konseri ile Demokrasi Meydanı son zamanlardaki en büyük kalabalığını yaşadı.
Kuvayi Milliye Bulvarı’ndan başlayan Fener Alayı sonrası Oğuzhan Koç sahne aldı. “Bu kalabalığı tekrar bulamam” diyen Koç en sevilen şarkılarını seslendirdi. Yalanı Bırak, Küsme Aşka,Vermem Seni Ellere,Ben Hala Rüyada şarkılarıyla 100.Yıl heyecanı ve coşkusu sahnedeydi.

Tanju Özcan ve eşi hediye takdim etti

Tanju Özcan ve Meral Özcan her konser olduğu gibi sahnede hediye takdim etti. 100.yıla özel verdikleri Atatürk tablosu için Oğuzhan Koç, “Hemen evimin bir köşesine asacağım hatta yarın sosyal medya hesabımdan da paylaşacağım” dedi. Ardından yapılan havai fişek gösterisi herkese görsel şölen yaşattı.

Sahnede dans ettiler

Sevilen şarkıcı Oğuzhan Koç hareketli şarkıların ardından sakin parçalara geçtiğinde Gül Ki Sevgilim şarkısını seslendirdi. Sahneye bir anda Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan çıkarak dans etti. Dans sonrası Tanju Özcan, “Herkes bir kere aşık olsun,aşk güzel bir şey” ifadelerini kullandı. Oğuzhan Koç sahneden indikten sonra program şarkılarla ve marşlarla devam etti.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.