Başkan Ünal projelerini il teşkilatına sundu

Başkan Ünal projelerini il teşkilatına sundu
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti Burdur İl Başkanlığı toplantısında Bucak Belediyesinin son 5 yılda gerçekleştirdiği çalışmaları ve tamamlanan projeleri il yönetimine detaylı bir şekilde anlattı.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti Burdur İl başkanlığında düzenlenen toplantıya katılarak Bucak Belediyesinin son 5 yılda yaptığı çalışmalar hakkında İl yönetim kurulu üyelerine ve teşkilat mensuplarına bilgi verdi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal beraberinde Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Osman Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan ve Belediye meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti Burdur İl yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Başkan Emrullah Ünal 2019 yerel seçimlerinden bu tarafa yaptığı çalışmaları il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ile paylaştı. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şunları paylaştı.

“Ak Parti Burdur İl yönetim kurulu toplantımıza Bucak İlçe Başkanım Osman Taşkın ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, başkan yardımcım ve belediye meclis üyelerimizle birlikte katıldık. Toplantıda Bucak Belediyemizin yaptığı çalışmalar üzerine istişarelerde bulunduk. Belediyemizin yaptığı çalışmaları ve projelerimizi il yönetimimizle de paylaştık” şeklinde paylaşımda bulundu.

Başkan Ünal’ın Bucak Belediyesinin 2019 yerel seçimlerinden bu yana yaptığı çalışmaları ve tamamladığı projeleri tek tek aktardığı toplantı sonrası Bucak Belediyesinin yaptığı çalışmalar il yönetimi kurulu üyeleri ve teşkilat tarafından büyük beğeni topladı.

Başkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine SunduBaşkan Emrullah Ünal, Bucak Belediye Projelerini Ak Parti İl Yönetimine Sundu

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.