100 yıllık deneyimle, gelecek yüzyıl ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak

100 yıllık deneyimle, gelecek yüzyıl ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak
REKLAM ALANI
A+
A-
Google News


Vekil Avcı: 100 yıllık deneyimle, gelecek yüzyıl ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak

Cumhuriyet’in 100. Yılı sebebiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınlayan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde hem Zonguldak özelinde hem de ülke genelinde milletimizin refahını yükseltecek nice eserlerin kazandırılacağını vurguladı.

Vekil Avcı’nın 29 Ekim Mesajının tamamı şöyle:

“Yatırımlarla Zonguldak’ı hak ettiği yere taşıyacağız

Zonguldak şuan da 100 yıllık tarihinin en büyük yatırımları ile adeta şahlanışa hazırlanıyor. Gerek Filyos Doğalgaz Tesisi gerekse tünel ve yol yatırımları; ihracat- üretim- istihdam alanlarında ilimize tersine göçü başlatacağına inanıyoruz. Cumhuriyet tarihinin ilk ili olan Zonguldak, adına yakışır bir şekilde ilklerin şehri olmaya devam edecektir. Bizlerde Bakanlıklardan Bölge Müdürlüklerine, yatırımlarımızı adım adım takip etmeye devam edeceğiz.

Türkiye’nin varlığı devam ettikçe, mazlumların umudu da devam edecek

Cumhuriyetimizin 100. yılını idrak ettiğimiz günlerde hepimizin malumu, Gazze’de insanlık tarihinin en karanlık günleri yaşanıyor. Çocuk, yaşlı, genç demeden insanlar katlediliyor; okullar, hastaneler meşru hedefler olarak görülerek bombalanıyor. Bu süreçte; Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, zulmü kınayan mazlumun hakkını Birleşmiş Milletler başta olmak üzere diplomatik temaslarla arayan Türkiye, şüphesiz Gazze’de ki sivillerinde en büyük umududur. Bu sebeple Türkiye var oldukça, sadece Gazze’de değil; dil, din, ırk ayrımı yapmadan her türlü insanlık cinayetine karşı duracağımızı vurgulamak istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin banisi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz milletimize ve ülkemize hizmet etmiş herkese şükranlarımı sunuyor, bu vatanı bizlere mukaddes kılan şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.

Türk Milleti’nin kadim yurdu Anadolu’da, Türkiye Cumhuriyet’i nice yüzyılları aşarak ilelebet payidar kalacaktır.”

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.